Orientalisk semiantik handknuten matta

588651

MATTA, semiantik orientalisk, handknuten, geometrisk och stiliserad dekor av växter i blått, grönt, beige och rödbrunt, ca 210x143 cm

Slitage, långsidor med skador, smärre fläckar, fransar saknas

Mattor/Textilier

Rum 2

Budhistorik (14 bud)
4415071
1 400
4415060
1 300
4415054
4415058
4415054

Slutpris SEK:
1 400
127 EUR, 147 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.