Oidentifierad konstnär, olja på duk

588764

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt på flicka, olja på duk, otydligt signerad L.H.ALMA -02, mått ca 110x60 cm

Smärre krackelerad

Konst, Äldre måleri

Fack 43

Budhistorik (1 bud)

4414393
2018-11-09 08:39:43

2018-11-09 kl 10:26
Slutpris SEK:
27 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.