Ikon S:t Paulus bekännaren

588780

IKON, S:t Paulus bekännaren, 1800-talets andra hälft, tempera på pannå, riza i mässing, ca 31x26,5 cm

Detta föremål ingår i en temaauktion med ikoner

Krackelyr, tyget på baksidan löst, slitage på rizan

Diverse

Ikon S:t Paulus bekännaren

Budhistorik (3 bud)

4396362
4396360
4394661

Slutpris SEK:
109 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.