Ivar Arosenius teckning

596574

IVAR AROSENIUS (1878-1909): "En ängel", monogramsignerad och daterad signerad IA -07, teckning, bildmått ca 12x15 cm

Konst, Teckningar

Fack 23

Ivar Arosenius teckning

Budhistorik (3 bud)

4473123
4 400
4473121
4472883
750

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.