Svän Grandin oljemålning

596709

SVÄN GRANDIN (1906-1982), Landskapsmotiv, signerad Grandin, olja på pannå, 33x41 cm

Fack 49

Svän Grandin oljemålning

Budhistorik

2018-12-07 kl 18:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.