Staffan Hallström blyerts

596802

TERRIN, flintgods, 1800-talets första hälft, sannolikt England, vitglaserad, höjd ca 30, längd 49 cm
PROVENIENS: Karin Björquist

Fotnagg

Konst, Teckningar, Christmas Auction

Monter 27

Staffan Hallström blyerts

Budhistorik (8 bud)
4492193
1 600
4492192
4489085
4489084
4473137
950

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.