Hyllor

596825

ETAGÉGER, 1 par, 1900-talets andra hälft, fanerad med mahogny, höjd ca 110, 35x35 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Hyllor

Budhistorik (5 bud)
4491243
4491242
900
4489927
850
4489922
600
4489920

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.