Roland Kempe oljemålning

596852

ROLAND KEMPE (1907-1991), "Costa Banana med konstnärens vekrstad", signerad R. Kempe, daterad 1982, olja på duk ca 140x200 cm

Historik: Utställd på Moderna Museet (utställningsetikett á tergo)

Konst, Modernt måleri, Tema

Rum 15

Roland Kempe oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4490171
2018-12-06 21:13:00

2018-12-07 kl 17:40
Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.