Lg Lundberg

596875

LG LUNDBERG (född 1938): "Mjukt och mänskligt III'' signerad och daterad LG Lundberg 1968, 20/20, litografi/collage, ca 59x49 cm

passpartou med fläckar

Tavelvagn 1

Lg Lundberg

Budhistorik (2 bud)

4476686
4472938

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.