Bert-Håge Häverö oljemålning

596882

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Söndagsluch på Statt´s bakficka i Östhammar, signerad och daterad Bert-Håge-Häverö 1978, olja på duk, ca 46x55 cm

Tavelvagn 3

Bert-Håge Häverö oljemålning

Budhistorik (14 bud)
4491722
3 800
4491586
3 600
4490902
3 400
4490627
3 200
4486676

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.