Evert Lundqvist etsning

596901

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Yxa, signerad Evert Lundqvist samt monogramsignerad och daterad i trycket EL 1956, 18/50, etsning, ca 37x29 cm
PROVENIENS: Karin Björquist

Fack 16

Evert Lundqvist etsning

Budhistorik (13 bud)
4491990
4490962
2 800
4490962
2 600
4490589
2 400
4485536

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.