Axel Hamborn oljemålning

596933

AXEL HAMBORN (1892-1987): Hamnmotiv, signerad Hamborn, olja på pannå, ca 21x25 cm

Fack 5

Axel Hamborn oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4488958
2018-12-06 15:42:59

2018-12-07 kl 17:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.