Vharles Roka oljemålning

596939

CHARLES ROKA (1912-1999): Flicka med katt, signerad, olja på duk, ca 80x64 cm,

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Vharles Roka oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4492141
4492134
4492109
750
4479618
4474222

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.