James Burrell Smith oljemålning

596969

JAMES BURREL SMITH (1822-1897): Landskapsmotiv, signerad och daterad JB Smith 1881, olja på duk, ca 50x68 cm

Smärre krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 42

Budhistorik (2 bud)

4491590
4484610

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.