Oidentifierad konstnär oljemålning

597011

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, England, 1700-tal, porträtt som enligt lapp på baksidan föreställer Andrew Mitchell of (?), olja på duk som dubblerats, samtida ram, största mått ca 83x70

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (5 bud)
4488767
4478083
3 200
4470879
4470878
4470877

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.