John Rose Miles oljemålning

597015

JOHN ROSE MILES (1844-1916): "Morning, Whitby Harbour", signerad JR Miles, olja på duk, ca 61x92 cm

Konst, Äldre måleri

John Rose Miles oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4491671
2 800
4491588
2 600
4491583
4491430
4491429
450

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.