Leif Liljeblad oljemålning

597068

LEIF LILJEBLAD (född 1950): Lodjur, olja på duk, signerad L LIljeblad samt daterad -97, ca 80x120 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Leif Liljeblad oljemålning

Budhistorik (17 bud)
4491393
4491647
2 800
4491393
2 600
4491589
2 400
4491393

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.