Råttsvanssked 1700-tal silver

597132

RÅTTSVANSSKED, silver, 1700-talets första hälft, möjligen Olof Sahlstedt, Kalmar, längd 20 cm

Undersida med monogram

Silver, Silverbestick

Monter 29

Råttsvanssked 1700-tal silver

Budhistorik (4 bud)

4474974
1 400
4474973
4473218
750
4471704

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.