Alojs Zabhlicky

597243

ALOJS ZABHLICKY, olja på duk, signerad 1800/1900-tal, 56x68 cm.

Torr, enstaka rispor.

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Alojs Zabhlicky

Budhistorik (10 bud)
4488871
700
4487703
650
4483994
600
4487701
600
4483994
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.