Mikael Jansson C-print

602168

MIKAEL JANSSON (född 1958): ''Untitled, # 2 '', India 1997, signerad, daterad och numrerad på baksidan Mikael Jansson 1997, 1/6, print made 2004, C-print monterad på aluminium, ca 45x45 cm

Fotografi, Konst, Selected

Rum 3

Mikael Jansson C-print

Budhistorik (2 bud)

4553451
4549704
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.