Axel Olson Färglitografi

602917

AXEL OLSON (1899 - 1986): Komposition, stämpelsignerad Axel Olson, 192/360, litografi, oramat blad, bladmått 59,5x47 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Axel Olson Färglitografi

Budhistorik (4 bud)

4553478
700
4555089
650
4553478
600
4551328

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.