Friedrich Sonnenstern Färglitografi

603223

FRIEDRICH SONNENSTERN SCHRÖDER (1892-1982): Figurkomposition, signerad och daterad 1965, numrerad 210/300, färglitografi, oramat blad, bladstorlek ca 79x56 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (9 bud)
4560991
4560990
950
4560988
900
4560986
850
4560984

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.