David Hicks oljemålning

604269

DAVID HICKS (18/1900-tal): Insjölandskap med highland cattle, signerad D Hicks, olja på duk, ca 49 x 75 cm

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

David Hicks oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4559772
700
4554897
650
4559771
650
4554897
600
4559770
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.