Slevar silver 1800-tal

604509

SLEVAR, 4 st, silver, en Olof Hellbom, Stockholm 1812, en Erich Albrecht Körsner, Falun 1831, en Petrus Strömberg, Mariestad 1835, en med otydliga stämplar, samtliga med träskaft, längd ca 40-44 cm

Slitage, bucklor, en med inskription

Silver

Slevar silver 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
4560776
1 300
4560690
4554914
4554908
950
4554592
850

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.