A Sirekian herrfickur Turkiet

604899

A SIREKIAN, fickur, silver, Ottomanska riket, 1800-talets slut, vitemaljerad urtavla, ankargång, boettnr. 170594, diameter 52 mm, nyckel medföljer

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage

Klockor/Ur, Fickur

A Sirekian herrfickur Turkiet

Budhistorik (14 bud)
4560976
900
4559366
850
4560944
850
4559366
4560860
750

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.