John Carlson oljemålning

604914

JOHN CARLSON (1896-1979): Strandmotiv, signerad John Carlson, olja på pannå, ca 38x46 cm

Fack 1

John Carlson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4555902
4559355
1 400
4555902
4559353
4555902

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.