Vitrinskåp

605108

VITRINSKÅP, 2000-tal, stomme i patinerad plåt och metall, två pardörrar i glas, 1 låda, hyllplan i glas, beslag i mässing, höjd ca 131, 48x48 cm

Brukssltiage, mindre märker och repor

Möbler, Skåp, byråer

Vitrinskåp

Budhistorik (3 bud)

4552253
4552252
750
4549224
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.