Kjell Gustavsson träskulptur

605124

KJELL GUSTAVSSON, Abraure, träskulptur, "Jaktkamraten", signerad och daterad 1981, höjd 14, 29x24 cm

Lös "strumppinne" medföljer

Diverse, Konst, Skulpturer

Monter 8

Kjell Gustavsson träskulptur

Budhistorik (6 bud)
4560189
550
4560170
500
4559976
450
4559727
4558655

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.