Sängbord

605129

SÄNGBORD, 1 par, mörkbetsat trä, höjd ca 50, 45x45

Brukssitage, fanérskador samt märken och repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 9

Sängbord

Budhistorik

2019-01-12 kl 12:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.