Vladimir Velikovic färglitografi

605249

VLADIMIR VELICKOVIC (Frankrike, född 1935): "Elèments & documents utilisés", sign och dat Velikovic 1979, numrerad 89/100 färglitografi, bladmått ca 72x104 cm

löst blad , medföljer ram, missfärgning i ena hörnet

Rum 5

Budhistorik (3 bud)

4561301
4560299
4550934

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.