Supsked silver Finland

605270

SUPSKED, silver, Tillander, Helsingfors 1977, stämplad "Handmade" samt numrerad 2588, längd 15 cm, totalvikt ca 41,5 g

Silver

Södra kajen 14, Helsingfors

Supsked silver Finland

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4561205
40
4556368
35
4555293
30

Slutpris EUR:
40
397 SEK, 45 USD
Utropspris EUR:
150