Ljuskrona

605306

LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, 3 ljuspunkter, höjd ca 75, diameter 32 cm,

Smärre slitage, prismor, saknas, några medföljer lösa

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona

Budhistorik (15 bud)
4555427
4555468
950
4555427
900
4555466
850
4555427

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.