LENNART JIRLOW (född 1936): "Gourmanden", signerad

609896

LENNART JIRLOW (född 1936): "Gourmanden", signerad L. Jirlow, numrerad 358/385, färglitografi, blindstämplad Mourlot, bildstorlek ca 46x38 cm

Tavelvagn 1

LENNART JIRLOW (född 1936):
Budhistorik (18 bud)
4635857
5 800
4634684
5 600
4634684
5 400
4635411
5 200
4634684
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.