Edvard Andersson oljemålning

611660

EDVARD ANDERSSON (1891-1967): Porträtt, signerad Edvard Andersson, daterad 1943, olja på pannå, ca 91x60 cm

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Edvard Andersson oljemålning

Budhistorik

2019-02-12 kl 11:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.