Kaapo Wirtanen oljemålning

611806

KAAPO WIRTANEN (1886-1959) Betande kor, signerad samt daterad 1939, olja på duk 31x41 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Kaapo Wirtanen oljemålning

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4635780
2019-02-11 14:07:27
30

2019-02-11 kl 15:16
Slutpris EUR:
30
298 SEK, 34 USD
Utropspris EUR:
150