Emil Johansson Thor oljemålning

611830

EMIL JOHANSSON THOR (1889-1958): Landskapsmotiv, signerad E-J Thor, daterad 1943, olja på pannå, ca 34x50 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (13 bud)
4620626
2 800
4635794
2 600
4620626
2 400
4635793
4620626
1 800

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.