Åke Holm Skulptur stridande drakar

611859

ÅKE HOLM (1900-1980): "Stridande drakar", 1940-tal, glaserat stengods, signerad undertill Å Holm, höjd ca 16 cm

Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (17 bud)
4638006
4637290
4638004
4637290
1 900
4638003
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.