Carl Larsson etsning

611960

CARL LARSSON, ""Påssjukan", etsning, monogramsignerad, ca 17,6x24,3 cm

Fack 35

Carl Larsson etsning

Budhistorik (19 bud)
4637853
2 600
4637850
2 400
4637848
4637846
4637844
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.