Slagbord

612328

SLAGBORD, 1800-talets slut, furu, dubbla grindar, höjd ca 76, nedfällt 30, total längd ca 166 cm

Bruksslitage, avlutat, ställvist maskstunget

Möbler, Matbord, Allmoge

Rum 8

Slagbord

Budhistorik (12 bud)
4635679
1 900
4634731
1 800
4632581
1 700
4629975
1 600
4627582

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.