Mona Huss Wallin litografi

612738

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): "Sommar i bärfendalen", signerad M Huss W-80, 447/460, färglitografi, ca 112x49 cm

Fack 36

Mona Huss Wallin litografi
Budhistorik (18 bud)
4635449
2 600
4635415
2 400
4635396
4635397
4635396
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.