Ikon 17/1800-tal

612743

IKON, 17/1800-tal, olja på pannå, 30x65 cm

Retuscher samt färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Ikon 17/1800-tal

Budhistorik (10 bud)
4635562
5 400
4615914
5 200
4616646
5 200
4615914
5 000
4615874
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.