Skulptur i sten

612780

SKULPTUR, 1900-tal, sten, i form av häst, höjd 52 cm

Smärre nagg kan förekomma, lagning

Konst, Skulpturer

Kundcenter

Skulptur i sten

Budhistorik (34 bud)
4634439
4634438
3 800
4634436
3 600
4634434
3 400
4634433
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.