Bestickschatull

612841

BESTICKSCHATULL, 23 dlr, 1800-talets början, plätter, märkt med grip på krona, schatullets höjd ca 27 cm

Slitage, nyckel saknas

Diverse, Metall

Monter 8

Bestickschatull

Budhistorik (13 bud)
4635102
7 400
4635049
7 200
4632410
7 000
4635048
7 000
4632410
6 600

Slutpris SEK:
7 400
714 EUR, 811 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.