Pentti Veroma oljemålning

612894

PENTTI VEROMA (Finland, 1903-1979): Hamnmotiv från Åbo, signerad P. Veroma, olja på duk, 36x45 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Pentti Veroma oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4635589
600
4634509
550
4634855
550
4634509
500
4634854
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.