Carl Gunne oljemålning

613050

CARL GUNNE (1893-1979): "Vårvinter Stockholm", utsikt från Blasieholmskajen, signerad Gunne, olja på duk ca 55x68 cm

Rum 6

Carl Gunne oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4628453
4615389

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.