Lotten Rönquist

613105

LOTTEN RÖNQUIST (1864-1912): Gårdsexteriör med flicka och höns, signerad och daterad Lotten Rönquist 87, olja på duk, ca 47,5x59 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Lotten Rönquist

Budhistorik (4 bud)

4633511
4618459
4615568
4615559

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.