Staffan Hallström

613110

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976), figurkomposition,
Signerad SH. Olja på pannå 57x65.

Rum 6

Staffan Hallström

Budhistorik (8 bud)
4631177
4631176
1 900
4631175
1 800
4631174
1 700
4629930
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.