Samiska knivar

613202

KNIVAR, 3 st, samearbeten, signerade HL. HM resp BN, 2 med graverad dekor, längd 25-26 cm

Bruksslitage, 1 med glipa mellan slidhalvorna

Vapen/Medaljer

Samiska knivar

Budhistorik (20 bud)
4637783
4637796
4637783
1 400
4637790
1 400
4637783
1 300

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.