Sven Erik Skawonius akvarellskiss

613248

SVEN ERIK SKAWONIUS (1908-1981): Skiss till ridån till "Turandot", signerad och dedikerad, akvarell, bildmått ca 30x40,5 cm

Fack 41

Budhistorik (11 bud)
4635710
1 300
4633873
4615685
4633871
4615685
850

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.