Köpmansdisk 1940/50-tal

613275

KÖPMANSDISK, 1940/50-tal, glasad front, invändig belysning, 20 lådor, höjd ca 92, 200x55 cm

Skador, repor

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Köpmansdisk 1940/50-tal

Budhistorik (5 bud)
4631926
4631922
450
4631295
4628026
4619098

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.